Op 24 januari gaf Jiska Kopmeiners de workshop Massagegrepen bij Hoofdpijnklachten. Er was zeer veel belangstelling voor deze workshop, en ondanks de forse sneeuwval en ijzel die het (trein-)verkeer ’s morgens flink ontregeld had was bijna iedereen aanwezig. Studio Da Vasco in Amsterdam was maar net groot genoeg om iedereen te bergen.
Voorafgaand aan deze workshop werden Jiska en Katrien nog even in de bloemen gezet (zie dit artikel), en daarna ging het los met een heldere presentatie. Veel interactie met de deelnemers, want hoofdpijn kennen we natuurlijk allemaal wel.
Na de presentatie werden de massagestoelen uitgeklapt en werd de groep gesplitst in masseurs en cliënten. Aan de hand van duidelijke instructies (foto’s in de presentatie en demonstratie en tekst en uitleg van Jiska) kon iedereen de grepen zowel uitvoeren als ervaren.
Vooraf had iedereen al een goed verzorgde hand-out gekregen. Timing was uitstekend, precies om 17 uur kon de workshop worden afgerond en kon iedereen de thuisreis aanvaarden.
Jiska, hartstikke bedankt voor een zeer interessante en uitstekend uitgevoerde workshop! Onderstaand enkele foto’s die een indruk geven van de dag. Zie ook de Facebook-pagina van Jiska!





