Dé energieboost tijdens een drukke werkdag!

Wat is het?
Ontspanning is belangrijk. In het werk, maar ook thuis. Vaak hebben mensen niet in de gaten dat ze op de een of andere manier hun spieren vastzetten. Hun lijf niet helemaal loslaten. Bijvoorbeeld omdat ze voortdurend in hun hoofd bezig zijn met hun werk.

Stoelmassage is een eenvoudige manier om de ontspanning terug te brengen. Om iemand even helemaal los te maken van alle belemmerende gedachten.

Achtergrond
Stoelmassage is al eeuwenoud. Op oude tekeningen uit onder andere Egypte en China is te zien hoe masseurs hun cliënten op een ‘stoel’ behandelen. Niet alleen voor de ontspanning, soms waren er ook sportieve motieven.

Naar het nu vertaald biedt stoelmassage werkgevers een unieke mogelijkheid om de gezondheid van hun medewerkers positief te beïnvloeden. Het draagt bij aan een betere werkhouding en helpt stress te verminderen of, bij een tijdige aanpak, zelfs te voorkomen. Gevolg: meer plezier in het werk, een lager ziekteverzuim en daarmee een gezondere organisatie. Dat dat geen loze kreet is, laat pionier en trendsetter Apple zien: het was het eerste bedrijf dat stoelmassage aan zijn medewerkers aanbood!

Wat leer je?
Stoelmassage is vooral een kwestie van doen. Je leert de basis van het masseren van rug, nek, schouders, armen en handen. Ook leer je naar de wensen en behoeften van je cliënten te luisteren, zodat je echt maatwerk kunt leveren.

Locatie: Muurhuizen 30, Amersfoort
Prijs: vanaf € 275,-

Stoelmassage

8.9

Cursusduur

9.0/10

Cursusmateriaal

8.7/10

Didactische vaardigheden docent

9.1/10

Persoonlijke aandacht

9.2/10

nhoud: massagetechnieken

9.1/10

Inhoud: anatomie

8.5/10

Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

8.8/10

Prijs

8.8/10

Totaal

8.8/10

Kenmerken

 • Duur: 2 dagdelen
 • Organisatie: Steve Lomas Massage & Training
 • Locatie: Amersfoort
 • Certificering: ja

Kosten

 • Prijs: vanaf € 275,-
 • Examenkosten: € 75,-
31 Responses to Steve Lomas massage & Training – Stoelmassage 1
 1. Cursusduur

  9

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Super fijne lesdag gehad. Steve legt alles rustig en helder uit en slaat ook de nodige anatomische kennis niet over. Hij let ook goed op je werkhouding en de cursusmap was zoals altijd keurig verzorgd! Steve is niet alleen een professional in zijn vak maar vooral een mensen mens met veel veel gevoel en toewijdingvoor wat hij te geven heeft. Echt een aanrader!

 2. Cursusduur

  8

  Cursusmateriaal

  7

  Didactische vaardigheden docent

  7

  Persoonlijke aandacht

  8.5

  nhoud: massagetechnieken

  8.5

  Inhoud: anatomie

  8.5

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  8

  Prijs

  8

  Totaal

  8

  Ik heb op 11 april de cursus stoelmassage1 gedaan bij Steve. Een positieve energie is aanwezig en met de mede cursist heb ik een leerzame dag gehad. Steve heeft de volledige aandacht voor jouw en beschikt over een enorme ervaring en kennis. Vragen worden correct beantwoord en hij gaat waar nodig dieper op de stof in. Er is voldoende ruimte om vragen te stellen en aan het eind heb je genoeg de tijd om aantekeningen te maken. Hij komt al zijn afspraken na en een evaluatie stel ik erg op prijs.

 3. Cursusduur

  8

  Cursusmateriaal

  8.5

  Didactische vaardigheden docent

  9

  Persoonlijke aandacht

  9.5

  nhoud: massagetechnieken

  9

  Inhoud: anatomie

  8.5

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  8.5

  Totaal

  9

  Hele fijne cursusdag gehad. Er was een ontspannen sfeer en toch hebben we met zijn drieën (medecursist, Steve en ikzelf) flink gewerkt. Alle technieken zijn goed en duidelijk uitgelegd. Ik voelde me erg op mijn gemak. Ik kan de cursus zeker aanraden.

 4. Cursusduur

  9.5

  Cursusmateriaal

  9

  Didactische vaardigheden docent

  9.5

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  9.5

  Inhoud: anatomie

  9

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  9.5

  Prijs

  8

  Totaal

  9.5

  Op 31 maart 2021 heb ik samen met mijn dochter de stoelmassage 1 workshop gedaan bij Steve. Mijn dochter had nog geen massagekennis en daar ging Steve heel goed mee om. Hij legde alles zorgvuldig uit, deed de technieken heel goed voor en stuurde zacht bij waar nodig. We hebben allebei veel geleerd en waren al heel enthousiast maar met Steve zijn uitleg erbij voelen we ons beiden zeker genoeg om het geleerde in praktijk te brengen. We gaan nu eerst lekker ervaring opdoen en komen graag terug bij Steve om nog veel meer technieken te leren.

 5. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  9.5

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  9.5

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  7.5

  Prijs

  7.5

  Totaal

  0

  Comment *

 6. Cursusduur

  8.5

  Cursusmateriaal

  8.5

  Didactische vaardigheden docent

  9

  Persoonlijke aandacht

  9.5

  nhoud: massagetechnieken

  8.5

  Inhoud: anatomie

  8

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  9

  Prijs

  9

  Totaal

  8.5

  Comment *

 7. 2020 goed afgesloten met een dag training Stoelmassage (1) bij Steve Lomas. Trainingen bij Steve zijn altijd geweldig, goed verzorgd, duidelijk ondersteund vanuit praktijk en theorie. Steve is een gedreven, geduldige en invoelende docent en daarnaast een bijzonder mens. Hoop in 2021 een vervolg te kunnen geven aan zijn opleidingen.

 8. Cursusduur

  9.5

  Cursusmateriaal

  9

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  9

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  8

  Totaal

  10

  Super goede cursus stoelmassage 1 gehad met Steve. Veel geleerd, heerlijke lunch bij Blur. Top!!!
  Bedankt Steve. Hopelijk tot gauw.

 9. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  9

  Prijs

  9

  Totaal

  10

  leuke en interessante cursusdag gehad. Steve weet alles heel duidelijk over te brengen en omdat we maar met 2 cursisten waren was er veel ruimte voor persoonlijke aandacht. Alles ging in een ontspannen sfeer en met veel gevoel. Ik ga er in ieder geval zeker mee verder !

 10. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  9.9

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  8

  Totaal

  9

  De cursus voor 2 (met vriendin) is een aanrader en goed te doen in 1 dag.
  De info die Steve meegeeft is heel duidelijk en geeft goede ondersteuning bij het oefenen.
  Prettige ruimte, goede sfeer en een lekkere lunch.

 11. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Veel ruimte voor persoonlijke aandacht deze stoelmassage cursus voor 2 personen. Veel oefenen (en ontvangen), praktisch en leerzaam. Leuk ook de informatie, die Steve nastuurt.
  En heerlijke koffie én lunch!!

 12. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  9

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  8.5

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  9

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Comment *

 13. Cursusduur

  9

  Cursusmateriaal

  8.5

  Didactische vaardigheden docent

  9.5

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  9

  Inhoud: anatomie

  7

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  8

  Prijs

  8

  Totaal

  9

  Omdat ik niet in de gelegenheid was om deel te nemen aan een groepsles, sprak ik met Steve een privéles af voor een stoelmassagecursus. Dat ging heel makkelijk en ik kon snel terecht. Door de cursus raakte ik nog enthousiaster. Steve geeft op een hele relaxte, heldere, gedegen en open manier les. Het was mijn eerste ervaring met zelf masseren, maar dat was voor Steve geen probleem. Hij weet duidelijk zijn kennis over te brengen en gaf mij veel vertrouwen in mijn leerproces dat hiermee is begonnen.

 14. ergomassages@gmail.com 7 november 2016 at 15:19 Beantwoorden

  Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  9

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Steve heeft een warme persoonlijkheid en je voelt je dus direct op je gemak!
  Hij is zeer kundig, geeft iedereen persoonlijke aandacht en geeft niet de standaard stoelmassage maar leert je echt bijzondere technieken waar je als masseuse net dat beetje extra door kan geven.

  Aanrader!

 15. Cursusduur

  9

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  9

  Totaal

  9.8

  Een heel fijne cursus, waarin je de technieken leert om, ook in een korte behandeltijd, mensen persoonlijk te behandelen.
  Het cursusmaterial is duidelijk. Uitleg van de technieken en de anaomie was goed. Steve is een prima trainer en een warm mens.
  Je leert een massage te geven vanuit liefde en respect voor degene die je behandelt.

 16. Cursusduur

  8.9

  Cursusmateriaal

  9

  Didactische vaardigheden docent

  9.5

  Persoonlijke aandacht

  9

  nhoud: massagetechnieken

  9.3

  Inhoud: anatomie

  9

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  9.3

  Prijs

  9.1

  Totaal

  9.1

  Korte en duidelijke cursus, inhoudelijk goed. Steve is een warm persoon en straalt rust uit. Steve is helder en geeft goede uitleg. Ik heb een zeer waardevolle dag gehad, een goede cursus ook als aanvulling.

 17. Cursusduur

  9.8

  Cursusmateriaal

  9.7

  Didactische vaardigheden docent

  9.7

  Persoonlijke aandacht

  9.3

  nhoud: massagetechnieken

  9.9

  Inhoud: anatomie

  9.5

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  9.7

  Prijs

  9.7

  Totaal

  9.7

  Ik heb de cursus ervaren als heel prettig, rustig en duidelijk. Steve is een innemende persoonlijkheid die heel duidelijk weet waar hij het over heeft en dit ook heel duidelijk en rustig over weet te brengen. Ik heb tijdens de cursusdag veel geleerd vooral hoe je met je cliënten om zou kunnen gaan, en wat mij het meest aanspreekt is dat hij ons leert om op de client af te gaan. En niet je riedel af te werken.
  Geen 1000 in een dozijn opleiding, maar echt maatwerk! Zeer tevreden!

 18. Cursusduur

  8.9

  Cursusmateriaal

  9

  Didactische vaardigheden docent

  9

  Persoonlijke aandacht

  9.7

  nhoud: massagetechnieken

  9.6

  Inhoud: anatomie

  8.7

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  9.5

  Prijs

  10

  Totaal

  9.8

  Na een warm welkom en kleine voorstelronde (groepje van 8 mensen erg prettig) begon de cursus waarin Steve heel duidelijk zijn visie uitlegde in zowel woorden als masseren.
  Ik vond het een hele prettige cursus dag en heb er veel van geleerd. Ik zal ook zeker de vervolg cursus gaan doen en raad de massage cursussen door Steve bij iedereen aan!

 19. Cursusduur

  8

  Cursusmateriaal

  8.2

  Didactische vaardigheden docent

  8

  Persoonlijke aandacht

  8

  nhoud: massagetechnieken

  9

  Inhoud: anatomie

  7.9

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  7.8

  Prijs

  8

  Totaal

  8.5

  Korte en duidelijke cursus, inhoudelijk goed. Steve is een warm persoon en straalt rust uit. Steve is helder en geeft goede uitleg. Ik heb een zeer waardevolle dag gehad, een goede cursus ook als aanvulling.

  • Cursusduur

   10

   Cursusmateriaal

   10

   Didactische vaardigheden docent

   10

   Persoonlijke aandacht

   10

   nhoud: massagetechnieken

   10

   Inhoud: anatomie

   10

   Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

   10

   Prijs

   10

   Totaal

   10

   Op een of andere manier trok Steve vanaf het begin mijn aandacht. Ik had hem een paar geprobeerd te bereiken.
   Tussendoor had ik photoshoot met een groep dames. Achteraf bleek één van die leuke dames de vrouw van Steve te zijn. Het kwartje viel nog niet, ondanks dat we het hadden over massages en stoelmassages en dat haar man ook stoelmasseur is. Ik had geen interesse om bij hem te leren, want ik wilde bij Steve leren.
   Het was een leuke en aangename verrassing te ontdekken hoe klein de wereld is.
   Steve is vriendelijk, warm, gepassioneerd in het werk wat ie doet en in het begeleiden van zijn leerlingen.
   Het was een goede inschatting van mij. Heb me alvast ingeschreven voor de volgende training!

 20. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Steve Lomas combineert vakmanschap met speelsheid, ernst met humor, kennis met intuitie. Hij heeft me geleerd om op maat te werken en dat vind ik heel waardevol. In zijn benadering van zijn cursisten laat hij bovendien zelf zien wat maatwerk is: hij maakt echt contact. De cursusruimte waar hij werkt, past daar goed bij: natuurlijke kleuren en materialen, een fijne plek om te zijn.

 21. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Steve is een fijne leraar, straalt rust uit, de cursus heeft een goed tempo. Alle ruimte voor vragen, hij kan een fijne sfeer neerzetten, is eerlijk en duidelijk. Een echte aanrader!!!!!

 22. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  8

  Didactische vaardigheden docent

  8

  Persoonlijke aandacht

  8

  nhoud: massagetechnieken

  8

  Inhoud: anatomie

  6

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  6

  Prijs

  10

  Totaal

  8

  Wat een fijne, to the point cursus. Ik heb in 1 dag superveel geleerd. Steve is een heel fijn persoon en hij houdt duidelijk van mensen en van zijn vak. Concreet en praktisch en op maat. een aanrader.

 23. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  8

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  8

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Leerzame cursus.geen poespas. Gewoon waar je voor komt. Steve is een fijne die alles goed uitlegt. Heb een fijne,leerzame en gezellige dag gehad Gr henriette

 24. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  8

  Totaal

  10

  Geweldige cursus! De cursus werd lekker vlot gegeven door een goede, fijne docent aan de hand van duidelijk studiemateriaal. Mooie locatie, centraal en goed bereikbaar. Na de cursus nog een aanvulling van informatie in mijn mailbox ontvangen, met veel bruikbare tips. Aanrader!

 25. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  8

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  8

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Deze cursus is een uitstekende aanvulling op de stoelmassage die ik al kende. Steve leert je een goede stoelmassage op maat te geven . Steve heeft echt liefde voor zijn vak en dat straalt hij ook uit. Hij leert je niet alleen technieken, maar ook om met aandacht en respect te masseren. Kortom een fijne en goede cursus ter aanvulling!

 26. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  8

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  8

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  8

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Naast de tafelmassages nu ook de stoelmassage. Fijn om een korte cursus te kunnen doen. Veel persoonlijke aandacht. Duidelijke uitleg van de technieken en anatomie.

 27. Cursusduur

  8

  Cursusmateriaal

  6

  Didactische vaardigheden docent

  8

  Persoonlijke aandacht

  8

  nhoud: massagetechnieken

  8

  Inhoud: anatomie

  8

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  8

  Prijs

  8

  Totaal

  8

  Een prima korte cursus waarin voldoende ruimte voor ieder was voor persoonlijk aandacht. Voor mij een goede aanvulling op de andere massage’s waar ik mee werk. Steve kan het goed en helder overbrengen en is een prettig mens.

 28. Cursusduur

  8

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  8

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Zeer goede cursus. Veel aandacht voor cursist en zeer duidelijke uitleg van de trainer. Heel mooi om technieken te leren en te zien die per pijngebied gebruikt kunnen worden. Je kan dan ook makkelijk de massage afstemmen op de klant. Een zeer goede aanvulling op de massages waar ik al bekent mee ben.

 29. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  10

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  De cursus Stoelmassage is persoonlijk, duidelijk en heeft veel tijd voor het voelen en doen. Steve geeft zijn prachtige eigenschap door aan zijn cursisten, namelijk de kennis en practica die we leren op je eigen manier ontwikkelen, wat mij als toekomstig stoelmasseur een meerwaarde geeft omdat ‘op maat’ wordt gewerkt. Ik vind het een waardevolle aanvulling op mijn fysiotherapie achtergrond. Dank

 30. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  10

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  10

  nhoud: massagetechnieken

  10

  Inhoud: anatomie

  8

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  10

  Prijs

  10

  Totaal

  10

  Top cursus van een zeer goede trainer en stoelmasseur!
  Naast persoonlijke aandacht neemt hij ook de tijd om alle vragen te beantwoorden, zeer waardevol want naast een jarenlange ervaring staat hij zelf nog steeds ‘in het veld’. Je leert geen standaardhap maar een stoelmassage die je ‘op maat’ kunt maken naar klacht en wens van de cliënt. Een win-win situatie dus waar de cliënt echt beter van wordt. Hij leert je masseren vanuit zijn filosofie liefde, warmte en respect wat essentieel is voor een goede massage.


[top]

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.