Op woensdagavond 23 november was de eerste stoelmassage uitwisselingsavond, in Assen. In een danszaal van Podium Zuidhaege hebben we met z’n viertjes stoelmassages uitgewisseld. Een gezellige een leerzame avond! Onbekende technieken werden ervaren en gedemonstreerd, foto’s en filmpjes gemaakt, kaartjes uitgewisseld. De tijd vloog voorbij, en we hadden zeker nog wel een uurtje door kunnen gaan.
Dat doen we dan de volgende keer, want het is zeker voor herhaling vatbaar. Hierbij enkele foto’s die een indruk geven van hoe we bezig zijn geweest.
We willen dit soort avonden graag organiseren in alle regio’s, maar dat kunnen we als bestuur niet alleen. Wil jij zelf iets opzetten in jouw regio? Neem contact op met de BvS, we helpen je er graag bij!
Was je er die avond bij? Laat ons weten hoe jij het uitwisselen ervaren hebt!

