Agenda voor de komende maanden
Onze agenda ziet er als volgt uit. Kijk ook op onze website en updates van LinkedIn.
| 13/09/2015 13:00 – 17:00 |
iOC Daoland workshop: Intro van een op Taiji gebaseerde stoelmassage De Hucht, Heelsum |
| 26/09/2015 10:00 – 17:00 |
Stoelmassage vanuit het hart: Rebalancing Het Zonnehuis, Exmorra |
| 10/10/2015 13:00 – 17:00 |
Blokkades bij het zaken doen Studio da Vasco, Amsterdam |
Aankomende workshops
Daoland: intro van een op Taiji gebaseerde stoelmassage
Op zondag 13 september organiseert de BvS de workshop Jij en je houding als stoelmasseur. Het International Oriental College (IOC) introduceerde enige jaren geleden een eenvoudige stoelmassage met enkele duidelijke voordelen ten opzichte van andere stoelmassages:
- De ontvanger heeft meer voordeel van de massage
- De masseur leert om beter en ergonomischer om te gaan met het eigen lichaam en daardoor slijtage en vermoeidheid te voorkomen
- Je hebt als masseur geen stoel nodig om mee te nemen en bent daardoor mobieler
Deelnemen aan deze workshop geeft je meer inzicht in de Daoland-methode, wat dit voor de massage betekent en hoe we dit presenteren bij bedrijven. De workshop is een kennismaking en wordt verzorgd door Rene Goris, docent bij het Oriental College.
Stoelmassage vanuit het hart: Rebalancing
Op zaterdag 26 september organiseert de BvS de workshop contact maken met je hart in je handen/Rebalancing, gegeven door Kees Wagenaar.
In de Rebalancing staat werkelijk contact centraal, met jezelf en de ander. Via Rebalancing kun je leren vrijer en zelfbewuster in het leven te staan. Een massage vanuit de Rebalancingvisie is gericht op ontspanning en bewustzijn. En dat begint bij jezelf, bij degene die masseert.
Tijdens deze workshop Stoelmassage komen er verschillende technieken aan de orde uit de Rebalancing, en uit de energetische en de klassieke massage. Er wordt aandacht besteed aan grondingsoefeningen, zodat je goed in je eigen lichaam aanwezig bent.
Annemarie Kok van Ziel & Zalig zorgt op deze dag voor een heerlijke oer-lunch. Daar deze workshop een dagvullend programma heeft, vragen wij een kleine vergoeding. Leden: 20 euro, niet-leden: 55 euro.
Bedrijfs- en beroepsverzekering voor stoelmasseurs
Voor onze leden heeft de BvS een overeenkomst gesloten met verzekeraar Balens, voor een uitstekende bedrijfs- en beroepsaansprakelijkheidsverzekering. In het kort:
- de dekking is zeer uitgebreid;
- gedekt is een aanzienlijke lijst aan therapieën;
- de premie bedraagt voor leden van de BvS slechts 120 euro per jaar inclusief alle kosten;
- géén eigen risico.
Voor het aanvraagformulier, een voorbeeld-brief voor het opzeggen van je huidige verzekering en nog veel meer informatie kijk je op de pagina Bedrijfs- en beroepsaansprakelijkheidsverzekering op de website van de BvS.
Bericht van de penningmeester
De contributienota’s voor de leden die vóór 1 juni lid waren zijn allemaal verstuurd, maar helaas nog niet door iedereen betaald. Waar nodig heb ik herinneringen verstuurd, daarop zijn weer veel betalingen binnengekomen maar er staan nog steeds een paar nota’s uit.
Heb je de contributienota nog niet voldaan? Dan het verzoek om dit zo snel mogelijk alsnog te doen. Factuur niet ontvangen? Laat het even weten via de contactpagina op de website of stuur een mailtje, dan maak ik het in orde.
Alvast bedankt voor je medewerking! Het kost altijd erg veel tijd om achter de debiteuren aan te gaan, die tijd steken we liever in de doelstellingen van onze vereniging. De facturen voor de leden die ná 1 juni lid geworden zijn en voor deelname aan workshops door niet-leden komen binnenkort.