- Dit bijeenkomst is voorbij.
10 december 2023 Workshop ‘Wonderhanden in een dag’ voor stoelmasseurs

Op zondag 10 december 2023 organiseert de BvS de workshop ……
Workshop ‘Wonderhanden in een dag’ voor stoelmasseurs
Triggerpoints & Pijn uitschakelen in een handomdraai!
ATTENTIE: hier wil je bij zijn!
In deze populaire training gaat de bedenker van de geheimzinnig effectieve ’triggerpoint reset’ technieken en de Pijn Reset Methode, Tim van Orsouw ons een training komen geven in het snel en gemakkelijk uitschakelen van pijnlijke plekken, zoals triggerpoints.
Na deze workshop zullen je niet alleen je cliënten die jij op je stoel hebt zitten, maar ook je eigen handen zullen je dankbaar zijn. De technieken zijn namelijk pijnloos toe te passen en vereisen weinig kracht.
Je leert o.a.:
– De vierkant & spin techniek, waarmee je oppervlakkige pijnlijke plekken zoals triggerpoints, slijmbeursontekingen en zelfs muggenbulten (jawel) kan neutraliseren. – De fasciale push & pull techniek, waarmee je o.a. hoge tonus en pijnlijke plekken in de erector spinae kan resetten. Deze techniek is ook geschikt voor iedere spier met duidelijke pezen, zoals de biceps brachii of hamstrings.
– De peesdraai reset techniek, geschikt voor het direct laten ontspannen van schuinliggende spieren, zoals de m. infraspinatus, trapezius en de quadratus lumborum.
– De Parkinson- en Pees-Hak techniek, waarmee je o.a. de subscapularis kan resetten waarna schouderklachten vaak verdwijnen als sneeuw voor de zon.
– En nog meer!
Zacht, simpel en effectief
Met deze technieken hoef je niet meer stevig te duwen op pijnlijke plekken zoals triggerpoints. Fricties zijn verleden tijd, en mocht je nog mensen kennen die wel eens dry needling doen? Ook niet nodig!
Laat je verder verrassen door tal van andere ’trucjes’ waarmee je beweeglijkheid of kracht in spieren en gewrichten kan optimaliseren.
Benodigheden:
– wat pijnlijke plekjes zoals triggerpoints
– korte nagels
– een open mind
Over Tim van Orsouw (1987)
Tim is voormalig neuromusculair therapeut en gespecialiseerd in het oplossen van hardnekkige pijnklachten. Hij is de eigenaar en oprichter van de Pijn Reset Methode. In 2006 begon hij zijn praktijk op 18 jarige leeftijd en specialiseerde zich in eerste instantie in triggerpoint-therapie, waar hij ook jaren les in gaf.
Vanaf 2013 ontwikkelde hij tientallen unieke technieken om hands-on pijn uit te schakelen. Later verdiepte hij zich ook in het effect van onbewust verdwongen emoties op de ontwikkeling van lichaamsspanning en pijn, waaar hij een methode van heeft ontwikkeld om dat op te lossen. Inmiddels heeft Tim zo’n 500 professionals opgeleid in zijn holistische Pijn Reset Methode en heeft hij ruime ervaring als spreker en trainer.
Ben jij er ook bij?
Programma:
9.40- 10.00 ontvangst
10.00-12.30 workshop
12.30-13.30 lunch aangeboden door de BvS
13.30-15.45 workshop
15.45- 16.15 uitloop en opruimen
Vergoeding:
voor Leden: € 22,50
Niet leden: € 82,50
aanmelden kan vanaf 10 oktober.
Let op: de ledenkorting krijg je alleen als je ingelogd bent als lid.
Laatste informatie: Heb je je aangemeld en betaald dan krijg je één week voor aanvang van de workshop de laatste info in jouw mailbox.