Locatie: Rotterdam, Amsterdam, Wageningen, Eindhoven
Prijs: € 756,25,-

Touch Pro

6.3

Cursusduur

5.9/10

Cursusmateriaal

7.7/10

Didactische vaardigheden docent

5.9/10

Persoonlijke aandacht

7.7/10

Inhoud: massagetechnieken

5.9/10

Inhoud: anatomie

4.1/10

Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

5.9/10

Prijs

4.1/10

Totaal

9.5/10

Kenmerken

 • Duur: 4 dagen
 • Organisatie: Touch Pro
 • Locatie: Rotterdam, Amsterdam, Wageningen, Eindhoven
 • Certificering: ja

Kosten

 • Prijs: € 756,25,- incl. BTW, incl. examen en eerste jaar licentie
 • Examenkosten: nee
 • 10% korting op een stoel naar keuze
3 Responses to Touch Pro – Stoelmassage
 1. come2balance/ Marie Nowee 12 oktober 2012 at 11:53 Beantwoorden

  Cursusduur

  6

  Cursusmateriaal

  8

  Didactische vaardigheden docent

  6

  Persoonlijke aandacht

  8

  Inhoud: massagetechnieken

  6

  Inhoud: anatomie

  4

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  6

  Prijs

  4

  Totaal

  10

  Was een zeer leerzame workshop, met veel persoonlijke aandacht en in een zeer gezellige sfeer, Robin is zeer deskundig en kunnen haar altijd bellen als er een probleem of een vraag is over de stoelmassage.

 2. Massagetechnieken en houding gedetailleerd en duidelijk, kwaliteit cursus uitstekend. Ook aansluitende opleidingen en mogelijkheden om je vaardigheden op peil te houden. Het enige wat ik achteraf heb gemist, en ik geloof overigens dat dit helaas bij de meeste opleidingen ontbreekt, zijn technieken om jezelf te beschermen tegen negatieve energieen die je over kunt krijgen als je ongezonde mensen masseert.

 3. Er wordt in de workshop zelf geen aandacht besteed aan anatomie etc. omdat er een vooropleiding gevraagd wordt. Het is dus een erg praktische workshop, waarbij er veel aandacht is voor de massagetechniek en de eigen houding van de masseur. Dit om te voorkomen dat de masseur klachten gaat krijgen als gevolg van een foutieve techniek.

  Dus: een erg goede workshop!


[top]

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.