Afgelopen weekend hebben Kees Wagenaar en Judith Kroon de weekend retreat Geven en Ontvangen verzorgd. De retreat vond plaats in Exmorra, in het prachtige, rustig gelegen Zonnehuis. Kees en Judith hebben de deelnemers meegenomen in een weekend Me-time waarin ze zichzelf en elkaar hebben mogen ontvangen. De dames zijn meegenomen in geleide meditaties, dans, lichaamswerk, opstellingenwerk, stilte momenten, rust en meer. De innerlijke mens is verzorgd met fantastisch en heerlijke gerechten, met liefde bereid door Annemarie Kok

 

 

 

 

 

 

Niclaa heeft een stuk geschreven over hoe zij het weekend heeft ervaren.

Wat hebben we weer genoten dit weekend!

Vorig jaar was ik er ook, en het was opnieuw enorm waardevol! Aan jezelf toekomen en opladen met vele varianten van meditatie – dansend, lopend, tekenend, geleide meditatie, weer andere dingen dan Judith en Kees ons vorig jaar leerden, maar steeds met dezelfde openheid. En heerlijk ook masseren en gemasseerd worden…

Er gewoon helemaal mogen zijn, met alles wat er is…. leren hoe fijn en heilzaam dat is…. hoe dingen dan naast elkaar een plek blijken te kunnen hebben, dat daar gewoon ruimte voor is… vooral als je jezelf dat toestaat…

De verbinding die dat geeft, met jezelf en met de groep…

En dat op die heerlijke plek, de ruimte, binnen en buiten, met het werkelijk goddelijke eten dat Annemarie met zoveel liefde en passie voor ons bereidde, elke maaltijd en elk tussendoortje weer….

Heel blij en dankbaar dit weer mee te maken…. Dank Judith, Kees en Annemarie, en ook de andere groepsleden… als ik kan volgend jaar zeker weer!!

 

 

 

 

 

 

 

 


Was je erbij? Graag horen we wat je er van vond! Hulpvragen daarbij zijn bijvoorbeeld:

wat vond je ervan?

wat heb je geleerd?

hoe ga je ermee aan de slag?

wat zou jij anders doen?

heb je aanvullingen?

wat wil je zeggen tegen de leden die er niet bij waren?

Je kunt je reactie hieronder achterlaten. Alvast bedankt!

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.