Afgelopen zaterdag 10 februari heeft de BvS de intervisie ochtend voor stoelmasseurs in Ede gefaciliteerd. De ochtend is bezocht door 3 deelnemers. Er hadden zich vijf gegadigden aangemeld. Wegens ziekte zijn twee mensen uitgevallen.

Over deze ochtend schrijft Anton:

Uitwisselingsdag 

Dit was mijn eerste ervaring met een uitwisselingsmoment , deze werd gehouden bij Balanzic in Ede. Als beginnend, praktiserend, stoelmasseur  is het voor mij een waardevolle ontmoeting geweest. We waren met 3 personen, wat ik toch ook wel prettig vond omdat je een ondergaand, een uitvoerend en een observerend persoon had.

Voor mij zeker een positieve ervaring, en ik wil Ans en Sacha dan ook bedanken voor hun inbreng.

Groeten Anton den Hartog


Was je erbij? Graag horen we wat je er van vond! Hulpvragen daarbij zijn bijvoorbeeld:

  • wat vond je ervan?
  • wat heb je geleerd?
  • hoe ga je ermee aan de slag?
  • wat zou jij anders doen?
  • heb je aanvullingen?
  • wat wil je zeggen tegen de leden die er niet bij waren?

Je kunt je reactie hieronder achterlaten. Alvast bedankt!

 

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.