Dit is de Nieuwsbrief van de Beroepsvereniging voor Stoelmasseurs van juni 2019

Onderwerpen in deze nieuwsbrief:

• Agenda
• Aankomende workshops
• Terugblik workshops
• Stoelmassage In The Picture
• Programma Jubileumweekend
• Updates op de website


Agenda voor de komende maanden

De BvS organiseert diverse bijeenkomsten, waar onze leden, en ook niet-leden van harte welkom zijn. Onze agenda voor de bijeenkomsten van de komende maanden ziet er als volgt uit. Kijk voor meer informatie ook op onze website, Facebook-pagina en updates van LinkedIn.

Datum/Tijd Evenement
23/06/2019
10:00 – 17:00
Cursus Indiase hoofdmassage op 23 juni (volgeboekt)
Esoterra, Bilthoven
23/06/2019
10:00 – 17:00
Interactieve Lezing/workshop over Chronische pijn 23 juni
Esoterra, Bilthoven
06/07/2019
10:00 – 13:00
Uitwisselochtend in Groningen (Hoogkerk) 6 juli 2019
Verenigingsgebouw De Olle Kerk, Groningen
01/09/2019
14:00 – 15:00
Stoelmassage in the picture – 1 september 2019
diverse plaatsen in Nederland, ook bij jou?
20-23/09/2019
16:00 – 10:00
Jubileumweekend 20 tot en met 23 september 2019
Vakantieoord het Caitwickerzand, Uddel
01-03/11/2019
18:30 – 16:30
Weekend retreat Geven en Ontvangen
Het Zonnehuis, Exmorra

Let op: aanmelding opent normaal gesproken 2 maanden vóór de bijeenkomst. Is een workshop al vol? Schrijf je dan in voor de reservelijst! Aanmeldingen van de reservelijst krijgen de volgende keer dat deze workshop georganiseerd wordt als eerste de gelegenheid om een ticket te kopen. Daarna vervalt de reservelijst en gaat de aanmelding open voor iedereen.


Aankomende workshops

Interactieve Lezing/workshop over Chronische pijn 23 juni

Wat vertelden de deelnemers van vorig jaar?

Daar waren natuurlijk masseurs met klanten met chronische pijnklachten, maar ook die zelf last hadden. Ze konden de oefeningen direct inzetten in hun leven en praktijk.

Door de bredere visie door Hanneke aangereikt, werden ze zelf veel bewuster van het totaal van de situatie. En ontdekten en leerden een scala aan mogelijkheden om deze klanten wel te kunnen helpen. Hanneke speelt in op vragen uit de groep, dus to the point en zeer waardevolle informatie.

Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar! meer informatie en aanmelding


Terugblik workshops

Terugblik Workshop Handmassage 19 mei 2019

Stefan van Rossum, docent en eigenaar van Esoterra heeft ons deze dag wegwijs gemaakt met de technieken rondom handmassage. Een kennismaking met de mede-cursisten schepte direct een band. Allemaal stoelmasseurs die een verdiepingsslag wilden maken. Stefan legt alles met veel passie voor zijn vak uit. De technieken werken ontspannend op de ontvanger maar ook voor mij als masseur. Handmassage kan perfect worden toegepast bij patiënten in ziekenhuizen of bewoners in verpleegtehuizen. Na de zeer goed verzorgde lunch kregen we de gelegenheid om een complete handmassage van een half uur uit te voeren op elkaar. Ik viel ervan in slaap, hoe relaxed is dat! Een mooie leerzame dag in Bilthoven. Dank je wel vereniging dat eenieder de kans krijgt om voor zo’n klein bedrag iets moois terug te krijgen.

John van Velzen
Human Touch
Praktijk voor Massage & Coaching

Dankjewel John!


Terugblik workshop Taking Care of Number One door Rob Beenker op 19 mei

De deelnemers waren zo onder de indruk van de cursus van Rob, met de Meltmethode en triggerpoint, dat woorden tekort schoten. De foto laat enkele mogelijkheden zien, waarmee de groep zeer enthousiast bezig is geweest. Waarna iedereen zeer tevreden huiswaarts ging, verrijkt met waardevolle kennis en bedankjes aan Rob voor deze interessante dag!


Laatste nieuws Stoelmassage ‘In the Picture’

Op zondag 1-9-2019 van 14.00-15.00 uur – exact de 10e verjaardag van onze BvS!

De steden:
– reeds definitief: Eindhoven, Weert, Den Bosch/Vught, Amsterdam, Lelystad, Leeuwarden, Tilburg
– nog niet definitief: Utrecht, Rotterdam/Delft, Zwolle/Kampen, Roden, Sas van Gent

De coördinatoren hebben inmiddels de info gehad, die we in de vorige nieuwsbrief beloofden. Al een aantal reacties gehad – sommigen zijn al druk in de weer in hun stad, geweldig!
Anderen hadden nog vragen – da’s mooi – dan kunnen we meedenken.

Zoals vorige maand ook aangegeven sluiten we zoveel mogelijk aan bij bestaande evenementen. Sommige evenementen willen graag dat een aantal masseurs de hele dag blijven –  dat hoeft natuurlijk niet iedereen te doen. Geef het aan als jij dat wel wilt. Met jullie samen kunnen we door andere organisaties te helpen, ook zelf een groots evenement neerzetten. Elkaar iets gunnen. Win-win heet dat. Wie weet interessant ook voor toekomstige opdrachten – we promoten stoelmassage deze dag immers.

En jij?
Coördinator met nog vragen? Stel ze gerust!
Masseur en nog niet opgegeven? Huhhhh??? Heb je onder een steen gelegen? Snel even doen dus! Graag deze maand nog!
Ook dit kan via info@verenigingvoorstoelmasseurs.nl. We koppelen je aan jouw coördinator.

Nog andere hulp bieden?  Met fotografie, goede netwerkcontacten voor promotie?
Elke stad heeft actieve leden nodig, zodat we alle lokale mogelijkheden benutten.
Dus fijn als jij dat kan! Mail ons: info@verenigingvoorstoelmasseurs.nl.

Te verwachten:
Speciale Digitale Jubileum Krant begin juli, met alle Jubileumactiviteiten op een rij!
Zodat jullie voor de zomer helemaal op de hoogte zijn, en na de zomer het feest kan beginnen. Houd je mailbox in de gaten!


Programma jubileumweekend

We hebben al heel wat vragen en opmerkingen gehad:

  • Moet je een heel weekend komen?
  • Moet ik de hele dag meedoen met het programma?
  • Ik vind het heel leuk om te komen maar wil ook graag tijd voor mezelf en ‘s avonds naar huis.
  • Ik ken eigenlijk nog bijna niemand, is dat wel oké?

Waar het ons om gaat: Samen ons 10-jarig jubileum vieren. En met ons bedoelen we: iedereen die lid is van de BvS, evt. met partner. Voel je vrij om je op te geven voor het onderdeel dat jij leuk vindt!

Even een update over het feestweekend. Het programma is helemaal gevuld en hier kan nu ook op worden ingeschreven. Voor de planning is het fijn als dit zo snel mogelijk gebeurt. We zien dan of het nodig is dat een docent een workshop een tweede keer geeft, we kunnen dan nog extra ruimte regelen. En bovendien: vol=vol!

Let op ! Ook al heb je de overnachting al geregeld, je moet dan toch nog aanmelden voor de workshops etc!

Een greep uit de vele mogelijkheden:

  • Alleen deelnemen aan de BBQ op zaterdagavond, eventueel met je partner.
  • Zaterdag of zondag mee doen met 1 of 2 workshops.
  • Van vrijdag tot en met zondag overnachten in de groepsaccommodatie.
  • Alle mogelijke combinaties van workshops en activiteiten.

Kortom, er zijn veel mogelijkheden en we verwachten dan ook dat we heel veel leden zullen zien in dit weekend. Voor het programma en het inschrijving voor de activiteiten: zie de jubileumpagina op de website


Updates op de website

Ledenkorting

De pagina met de Ledenkorting is weer bijgewerkt.

Nieuwe items onder andere:

  • Van struisvogel naar geluksvogel, gratis online cursus over de omgang met mensen. In deze gratis online videocursus neemt Hanneke Heij je mee in de wereld van omgaan met mensen, weerstand en motivatie.
  • Balens Verzekeringen, biedt een Aansprakelijkheidsverzekering Voor Bedrijven en beroepen (AVB) met korting aan aan onze leden.

Ga maar gauw eens kijken! https://www.verenigingvoorstoelmasseurs.nl/ledenkorting/


Jaarrekening

De pagina Jaarrekening is bijgewerkt met de laatste jaarverslagen, jaarplannen en notulen van de ALV’s. Reacties zijn welkom op info@verenigingvoorstoelmasseurs.nl.


Ledenfolders

De ledenfolders (die leden kunnen gebruiken om opdrachten stoelmassage bij bedrijven te verwerven) kunnen nu besteld worden in de webshop. Ze komen in 2 formaten, in setjes van 10. We rekenen verzendkosten (als ze opgestuurd moeten worden), + de kostprijs van de folders.


Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.