STOELMASSAGE

Stoelmassage is een doelgericht middel om stress en werk gerelateerde klachten te verlichten en te voorkomen. Door middel van het toepassen van diverse technieken afkomstig uit de Klassieke-, Thaise, Ayurvedische- en Shiatsu massage maakt de masseur rug, schouders, nek, hoofd, armen en handen los.

Omdat de stoelmassage gemiddeld 15-20 minuten duurt en de kleding aangehouden kan worden is het laagdrempelig en bij uitstek geschikt om op de werkplek en tijdens beurzen en evenementen aan te bieden.

De Stoelmassage zorgt voor meer vitaliteit en reductie van het ziekteverzuim.

DE INHOUD VAN DE CURSUS

 • Speciale technieken van de stoelmassage
 • Contra-indicaties en voorbereidingen
 • Speciale lichaamshouding voor de masseur
 • Marketing voor stoelmasseurs

Tijdens de cursus gaan we stap voor stap met diverse technieken een complete stoelmassage opbouwen. Veel mensen hebben last van rug/nek en schouders als gevolg van een verkeerde werkhouding of stress. Een stoelmassage zorgt ervoor dat de spieren, die het meest te lijden hebben onder werkstress of een verkeerde houding, zich te ontspannen, zoals je hoofd, nek, rug en schouders. Hierdoor worden RSI en werkstress voorkomen.

De stoelmassage is een zeer doeltreffende methode om mensen weer ontspanning te geven in het stressgebied en de eventueel daar uit voortvloeiende klachten te verminderen.

De stoelmassage kan niet ontbreken in je massage aanbod.

STUDIEDUUR & LESGELD

2 lesdagen van 10.00 tot +/- 15.30 uur of 3 lesavonden van 19.00 tot +/- 22.15 uur.
De kosten voor deze cursus bedragen € 250,- (beroepsopleiding vrijgesteld van btw).
De cursus is inclusief het lesmateriaal, koffie/thee en uitgebreide lunch.

Ben je enthousiast en wil je direct beginnen, inschrijven kan. Wil je eerst eens kijken of masseren iets voor je is probeer dan eerst de cursus leren masseren.

VOOROPLEIDING/TOELATINGSEISEN

Voor het volgen van deze cursus is geen massage ervaring vereist.

ACCREDITATIES

NGS Wellnessmasseur 8 punten, NGS Sportmasseur 8 punten, NGS sportzorgmasseur 8 punten.

CERTIFICAAT

Na afloop van de cursus stoelmassage massage ontvang je een certificaat.

NA DE CURSUS

Na het succesvol afronden van de cursus stoelmassage massage heb je echt wat in handen.  De cursus is ontzettend leuk om te volgen, je kunt direct met het toepassen van de speciale technieken van de stoelmassage aan de slag bij bijvoorbeeld bedrijven, beurzen en evenementen.

 

Stoelmassage

8.3

Cursusduur

9.5/10

Cursusmateriaal

8.6/10

Didactische vaardigheden docent

9.5/10

Persoonlijke aandacht

9.1/10

Inhoud: massagetechnieken

7.7/10

Inhoud: anatomie

6.8/10

Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

6.8/10

Prijs

8.2/10

Totaal

8.2/10

Kenmerken

 • Duur: 2 dagen
 • Organisatie: Mood Massage
 • Locaties: Rotterdam, Amersfoort en Best
 • Certificering: ja

Kosten

 • Prijs: € 250,-
 • Examenkosten: nvt
One Response to MOOD Massage – Stoelmassage
 1. Cursusduur

  10

  Cursusmateriaal

  9

  Didactische vaardigheden docent

  10

  Persoonlijke aandacht

  9.5

  Inhoud: massagetechnieken

  8

  Inhoud: anatomie

  7

  Faciliteiten (locatie, lunch, etc.)

  7

  Prijs

  8.5

  Totaal

  8.5

  Afgelopen donderdag en vrijdag de cursus Stoelmassage gevolgd onder deskundige en enthousiaste begeleiding van Marjon. Eerst de theorie doorgenomen en daarna volgde de praktijk. Er was duidelijke uitleg en voldoende mogelijkheden om vragen te stellen. Een ontzettend leuke cursus en ik jan niet wachten om als stoelmasseur aan de slag te gaan!


[top]

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.